https://www.thepowerof10.info/results/results.aspx?meetingid=485297

      Track      
pos bib           time
             
      100M Race 1 2.5 M/S NE  
1 154   SM Bryn Smith Eastbourne Rovers AC 10.68
2 67   SM Jack Ennis Croydon Harriers 10.79
3 88   SM Jamie Holme Crawley AC 11.08
4 79   U20M Noah Grant-Barwis Brighton & Hove AC 11.26
5 54   U20M Ethan Craven Worthing & District Harriers 11.28
6 10   U17M Vittorio Anah Crawley AC 11.48
7 140   SM Timi Rotimi-Toviho Bournemouth 11.52
8 8   U20M Alessio Anah Crawley AC 11.62
             
      100M Race 2 -0.3 M/S E  
1 128   SM Matthew Pepper Croydon Harriers 11.60
2 30   SM Isaiah Brathwaite-Watson unattached 11.72
3 19   U17M Aidan Bayley Worthing & District Harriers 11.73
4 9   U15B Cristiano Anah Crawley AC 11.76
5 34   U20M Dylan Brudenell Eastbourne Rovers AC 11.93
6 78   U17M Raphael Grant Epsom & Ewell Harriers 11.96
7 162   U17M Oliver Strange East Grinstead & District AC 12.16
             
      100M Race 3 -0.5 M/S E  
1 89   U17M Albert Holroyd East Grinstead & District AC 12.25
2 95   U15B Joash Kadeghe Brighton & Hove AC 12.29
3 153   U15B Toby Shepherd Eastbourne Rovers AC 12.30
4 155   SM Matthew Smith Brighton & Hove AC 12.31
5 112   U15B Louis Mathews Crawley AC 12.44
6 111   SW Shania Martlew Eastbourne Rovers AC 12.85
7 35   U13B Nathan Burge Eastbourne Rovers AC 12.91
8 125   U20W Delicia Pascall Hastings AC 13.18
             
      100M Race 4 0.8 M/S E  
1 4   U15G Isabella Akpoveta Crawley AC 12.71
2 68   U15G Favour Ezike Crawley AC 12.78
3 87   U20W Sophie Hogton Crawley AC 12.92
4 157   U17W Caitlyn Spencer Eastbourne Rovers AC 13.23
5 3   U15B Ferdinand Akpoveta unattached 13.45
6 22   U17W Charlotte Bigmore Reading AC 13.49
7 48   U15G Maia Colombo Crawley AC 13.73
8 164   U15G Georgiana Sweeting Tonbridge AC 13.83
             
      100M Race 5 0.7 M/S E  
1 135   U15G Charlotte Rayner Crawley AC 13.53
2 170   U15G Josie Usher Eastbourne Rovers AC 13.85
3 33   U15G Kiera Bruce Crawley AC 14.23
4 16   U15G Mia Barnes Crawley AC 14.48
             
      100M Race 6 0.8 M/S NE  
1 129   U15B Matthew Plummer Brighton & Hove AC 13.88
2 183   U17W Zoe Wright Lewes AC 13.97
3 50   U15G Sienna Constable Crawley AC 14.23
4 41   U15G Aoife Cherrill Eastbourne Rovers AC 14.30
             
      75M U13 Race 1 0.6 M/S N  
1 35   U13B Nathan Burge Eastbourne Rovers AC 9.83
2 130   U13G Mia Potton Brighton & Hove AC 11.34
3 5   U13B Jason Akpoveta Crawley AC 11.57
4 40   U13B Muyi Chen Crawley AC 11.81
             
      75M U11 Race 1 0.7 M/S NE  
1 7   U11G Adanna Anah Crawley AC 11.39
2 106   U11B Isaac Machin Brighton & Hove AC 11.63
3 96   U11B Fletcher King unattached 11.84
4 115   U11G Belle Mclaren Crawley AC 12.11
5 56   U11B Bertie Cresswell Worthing & District Harriers 12.15
             
      75M U11 Race 2 0.8 M/S NE  
1 136   U11G Cecilia Rivera unattached 12.75
2 120   U11G Esme Murray Brighton & Hove AC 12.76
3 141   U11G Bethan Rowe Brighton & Hove AC 12.96
4 138   U11B Sebastian Rivera unattached 13.61
             
      300M Race 1      
1 145   U15B Sonny Ryder Brighton & Hove AC 39.14
2 103   U15B Thomas Lusted Crawley AC 39.66
3 64   U15B Samuel Davis Crawley AC 40.25
4 179   M60 Mark Woods Paddock Wood AC 42.10
5 98   U17W Rosie Kornevall Lewes AC 42.56
             
      300M Race 2      
1 26   U17W Hattie Bond City Of Portsmouth AC 44.94
2 127   U17W Phoebe Penston Crawley AC 46.07
3 80   U17W Emma Harrison Crawley AC 47.35
4 152   U17W Grace Shearing Worthing & District Harriers 47.40
5 81   U15G Katie Harrison Crawley AC 48.10
             
      400M Race 1      
1 82   SM Joshua Hawkins Brighton & Hove AC 50.26
2 155   SM Matthew Smith Brighton & Hove AC 54.05
3 6   U20M Jacob Alley Herne Hill Harriers 54.32
4 13   U17M Zeb Baker Guildford & Godalming AC 55.53
5 146   M35 Andrea Sansottera Lewes AC 58.19
             
      400M Race 2      
1 169   U17W Lilah Unwin Reigate Priory AC 59.62
2 97   U20W Chloe Kornevall Lewes AC 63.47
3 28   U15G Jessica Booth South London Harriers 65.12
4 17   U17W Mollie Barrett Lewes AC 65.43
             
      800M Race 1      
1 158   U17M Samuel Sprostranov Crawley AC 2:00.06
2 21   U20M Luc Best Crawley AC 2:00.60
3 126   U20M Stan Pendered Lewes AC 2:00.60
4 121   U17M Luke Newton Crawley AC 2:01.59
5 32   M35 Bryan Brett Eastbourne Rovers AC 2:02.10
6 161   U17M Dylan Stevens Crawley AC 2:05.25
7 159   U20M Bradley Stanger Crawley AC 2:07.27
8 110   U17M Andrew Martin Worthing & District Harriers 2:11.87
             
      800M Race 2      
1 99   U17M Charles Leedham Worthing & District Harriers 02:06.00
2 20   U15B Saul Bennett Brighton & Hove AC 02:07.00
3 175   U17M Max Webb Crawley AC 02:09.00
4 160   U20M James Stephen Eastbourne Rovers AC 02:11.00
5 59   U17M Rowan Curtis Brighton & Hove AC 02:15.00
6 182   U17W Lauren Wormley Crawley AC 02:16.00
7 181   U17W Charlotte Wormley Crawley AC 02:17.00
             
      800M Race 3      
1 167   U20M Jack Tilford-Carey Crawley AC 02:08.00
2 171   U20M Joe van Nes Worthing & District Harriers 02:10.00
3 14   U15B Alexander Ballard Crawley AC 02:13.00
4 64   U15B Samuel Davis Crawley AC 02:15.00
5 119   U17M Rory Monti Brighton & Hove AC 02:20.00
6 104   U17M Ethan Lyon-Lee Crawley AC 02:22.00
             
      800M Race 4      
1 173   U17M Josh Wason Worthing & District Harriers 02:18.00
2 108   U15B Oliver Maranzano Crawley AC 02:18.00
3 52   U20W Amelia Cox Crawley AC 02:19.00
4 74   U17W Rosie Gasson Brighton & Hove AC 02:22.00
5 51   U15G Alice Cox Crawley AC 02:24.00
6 163   U17W Eleanor Strevens Eastbourne Rovers AC 02:24.00
7 116   U17W Ellie Mclean Eastbourne Rovers AC 02:28.00
8 71   U15G Katie Foss Crawley AC 02:28.00
             
      800M Race 5      
1 103   U15B Thomas Lusted Crawley AC 02:21.00
2 90   U15B Oliver Holt Brighton & hove ac 02:21.00
3 118   U20M Kit Monti Brighton & Hove AC 02:23.00
4 139   U15B Alex Roberts Brighton & Hove AC 02:27.00
5 63   U20W Flora Davis Brighton Phoenix 02:27.00
6 132   U17W Darcy Pring Lewes AC 02:29.00
             
      800M Race 6      
1 1   U15B Dominic Airey Crawley AC 02:29.00
2 38   U17W Marnie Butler Brighton & Hove AC 02:31.00
3 23   U17W Nicole Bleasdale Brighton & Hove AC 02:31.00
4 174   U13G Bibi Webb Crawley AC 02:35.00
5 11   U13B Oliver Aylward Crawley AC 02:38.00
6 57   U15G Naomi Crittenden Brighton & Hove AC 02:39.00
             
      800M Race 7      
1 100   U13G Evie Lennard Eastbourne Rovers AC 02:31.00
2 142   U13G Seren Rowe Brighton & Hove AC 02:32.00
3 27   U13G Darcy-Mae Booth South London Harriers 02:34.00
4 76   U15G Kirsten Goodbourn Crawley AC 02:38.00
5 178   U13G Amelie Whitehouse Crawley AC 02:42.00
6 107   U15G Ava Madsen Crawley AC 02:47.00
             
      800M Race 8      
1 84   U15B Oliver Haysom Crawley AC 02:34.00
2 123   U17W Lara Nolan Lewes AC 02:38.00
3 130   U13G Mia Potton Brighton & Hove AC 02:40.00
4 124   U20W Kayleigh Oldfield Crawley AC 02:46.00
             
      800M Race 9      
1 168   U13G Lola To Brighton & Hove AC 02:42.00
2 91   M50 Philip James Horley Harriers Running Club 02:43.00
3 101   U15G Niamh Lesova Crawley AC 02:44.00
4 143   U13B Ewan Roy-Macleod Crawley AC 02:48.00
5 75   U13G Callie Goodbourn Crawley AC 02:49.00
6 15   U15G Leah Barden Crawley AC 02:52.00
7 5   U13B Jason Akpoveta Crawley AC 02:55.00
             
      800M Race 10      
1 72   U13G Gracie Fox Brighton & Hove AC 02:47.00
2 31   U13G Maya Brazier Crawley AC 02:49.00
3 83   U13B Charlie Haysom Crawley AC 02:50.00
4 70   U17W Eva Foley Brighton & Hove AC 02:52.00
5 151   U13G Sophie Shaw Crawley AC 02:52.00
6 133   U15G Nesta Pring Lewes AC 03:07.00
             
      200M Race 1 0.2 M/S E  
1 154   SM Bryn Smith Eastbourne Rovers AC 21.78
2 88   SM Jamie Holme Crawley AC 22.44
3 54   U20M Ethan Craven Worthing & District Harriers 22.79
4 128   SM Matthew Pepper Croydon Harriers 23.50
5 8   U20M Alessio Anah Crawley AC 24.36
             
      200M Race 2 0.6 M/S NE  
1 30   SM Isaiah Brathwaite-Watson unattached 23.43
2 34   U20M Dylan Brudenell Eastbourne Rovers AC 23.72
3 162   U17M Oliver Strange East Grinstead & District AC 24.25
4 9   U15B Cristiano Anah Crawley AC 24.49
5 89   U17M Albert Holroyd East Grinstead & District AC 24.63
6 134   SM Caleb Purdy Brighton & Hove AC 24.81
             
      200M Race 3 0.6 M/S NE  
1 78   U17M Raphael Grant Epsom & Ewell Harriers 24.35
2 45   U15B Joshua Clinton Epsom & Ewell Harriers 24.65
3 153   U15B Toby Shepherd Eastbourne Rovers AC 25.10
4 95   U15B Joash Kadeghe Brighton & Hove AC 25.54
5 112   U15B Louis Mathews Crawley AC 25.66
6 111   SW Shania Martlew Eastbourne Rovers AC 26.63
             
      200M Race 4 -0.2 M/S E  
1 87   U20W Sophie Hogton Crawley AC 26.37
2 4   U15G Isabella Akpoveta Crawley AC 26.72
3 68   U15G Favour Ezike Crawley AC 27.00
4 125   U20W Delicia Pascall Hastings AC 27.22
5 157   U17W Caitlyn Spencer Eastbourne Rovers AC 27.46
             
      200M Race 5 0.3 M/S E  
1 98   U17W Rosie Kornevall Lewes AC 26.81
2 94   U17W Annie Jonkers Reading AC 28.38
3 183   U17W Zoe Wright Lewes AC 28.66
4 170   U15G Josie Usher Eastbourne Rovers AC 28.69
5 80   U17W Emma Harrison Crawley AC 29.35
6 81   U15G Katie Harrison Crawley AC 30.18
             
      200M Race 6 2.8 M/S N  
1 135   U15G Charlotte Rayner Crawley AC 28.61
2 41   U15G Aoife Cherrill Eastbourne Rovers AC 29.86
3 11   U13B Oliver Aylward Crawley AC 30.42
4 129   U15B Matthew Plummer Brighton & Hove AC 31.49
             
      150M U13 Race 1 3.7 M/S N  
1 142   U13G Seren Rowe Brighton & Hove AC 22.18
2 40   U13G Muyi Chen Crawley AC 24.27
             
      150M U11 Race 1 0.5 M/S NE  
1 106   U11B Isaac Machin Brighton & Hove AC 22.74
2 7   U11G Adanna Anah Crawley AC 22.77
3 96   U11B Fletcher King unattached 23.66
4 56   U11B Bertie Cresswell Worthing & District Harriers 24.21
5 136   U11G Cecilia Rivera unattached 26.59
6 138   U11B Sebastian Rivera unattached 28.08

Field

 

                     
                  Legal  
Long Jump U15 and Above (Pool 1) 1 22 Charlotte Bigmore U17W Reading AC 5.15 - 0.3M/S    
    2 109 Scarlet Margaroli U20W Brighton & Hove AC 5.12 + 3.0M/S 4.87 + 0.6M/S
    3 122 Ruth Noble SW Brighton & Hove AC 4.90 + 1.9M/S    
    4 129 Matthew Plummer U15B Brighton & Hove AC 4.84 + 4.1M/S 4.40 + 1.8M/S
    5 184 Harriet Yelling U15G Worthing & District Harriers 4.74 + 0.6M/S    
    6 94 Annie Jonkers U17W Reading AC 4.69 + 1.3M/S    
    7 33 Kiera Bruce U15G Crawley AC 4.63 + 3.1M/S 4.44 + 0.3M/S
    8 16 Mia Barnes U15G Crawley AC 4.00 + 2.4M/S 3.81 + 0.9M/S
    9 77 Mabel Graham-Cameron U15G Brighton & Hove AC 3.95 + 1.4M/S    
    10 105 Elise Machin U15G Brighton & Hove AC 3.93 + 2.8M/S 3.92 + 1.9M/S
                     
Long Jump U15 and Above (Pool 2) 1 102 Adam Lindo U20M Crawley AC 7.21 - 0.5M/S    
    2 73 Kaylen Francis SM Sutton & District AC 6.32 - 0.5M/S    
    3 149 Abraham Sharif U17M Sutton & District AC 6.25 - 1.2M/S    
    4 49 Olivia Connor SW Crawley AC 5.52 + 1.4M/S    
    5 153 Toby Shepherd U15B Eastbourne Rovers AC 5.28 + 0.2M/S    
    6 10 Vittorio Anah U17M Crawley AC 5.18 + 0.6M/S    
    7 3 Ferdinand Akpoveta U15B unattached 5.07 + 0.3M/S    
    8 85 Rika Higuchi U15G South London Harriers 4.67 + 1.8M/S    
                     
Pole Vault U13 and Above (Pool 1) 1 165 Ashley Tierney U20M Crawley AC 3.10      
    2 43 Imogen Clarke U15G Lewes AC 3.00      
    3 60 Tahlya Curtis SW Worthing & District Harriers 2.80      
    4 44 Natasha Clarke U20W Lewes AC 2.60      
    5 29 Beth Boyes U13G Lewes AC 2.30      
    6 148 Phoebe Scott U15G Lewes AC 2.30      
    7 113 Mia McGhie U15G Lewes AC 2.00      
                     
Pole Vault U15 and Above (Pool 2) 1 166 Dillan Tierney U20M Crawley AC 4.10      
    2 177 Cameron Wells U20M Lewes AC 4.00      
    3 156 Scott Devlin SM Crawley AC 3.70      
    4 180 Leo Woolgar-Golds U17M Crawley AC 3.00      
    5 131 James Pratt U20M Crawley AC NH      
                     
Javelin 400gm 1 25 Sophie Bliss U13G Brighton & Hove AC 21.15      
    2 130 Mia Potton U13G Brighton & Hove AC 11.74      
    3 27 Darcy-Mae Booth U13G South London Harriers 9.39      
                     
Javelin 500gm 1 24 Jessica Bliss U17W Brighton & Hove AC 33.34      
    2 85 Rika Higuchi U15G South London Harriers 26.03      
    3 22 Charlotte Bigmore U17W Reading AC 22.91      
                     
Javelin 600gm 1 117 Peanut Meekings U20W Horsham Blue Star Harriers 36.66      
    2 12 Kevin Baker M60 Brighton & Hove AC 34.49      
                     
Javelin 800gm 1 131 James Pratt U20M Crawley AC 53.10      
                     
Shot 2.72kg 1 72 Gracie Fox U13G Brighton & Hove AC 5.53      
                     
Shot 3kg 1 85 Rika Higuchi U15G South London Harriers 8.43      
                     
Shot 5kg 1 12 Kevin Baker M60 Brighton & Hove AC 10.94